قبل از انتخاب شرکتِ مورد نظرتان این چک لیست را بخوانید: معیارهای انتخاب شغل(1)

ساخت وبلاگ
چکیده : بانکی دات آی آر: یکی از دوستانِ من به تازگی جویای کار شده است و در حال حاضر به مصاحبه‌های مختلف دعوت... با عنوان : قبل از انتخاب شرکتِ مورد نظرتان این چک لیست را بخوانید: معیارهای انتخاب شغل(1) بخوانید :
بانکی دات آی آر: یکی از دوستانِ من به تازگی جویای کار شده است و در حال حاضر به مصاحبه‌های مختلف دعوت می‌شود. بعد از هر بار مصاحبه درباره آن شرکت و حقوق و مزایایش با هم صحبت می‌کنیم. در خلال صحبت‌هایمان تا به حال چند بار از من پرسیده است که : «به نظرت تو این شرکت برم؟» یا «این شرکت خوبه برا کار؟». همیشه در جواب می‌گویم که برای جواب دادن به این سوال‌ها باید شغل و شرکتِ مورد نظر را از چند جهت بررسی کنیم. بعد از بررسی همه موارد می‌توان گفت که این شرکت، بهترین گزینه انتخابی برای کار است. برای اینکه هم به دوستم کمکی کرده باشم و هم راه اصولی انتخاب محلِ کار را بدانم در اینترنت گشتی زدم و به سایت www.employmentspot.com رسیدم. این سایت نکات بسیار دقیقی را برای انتخاب شغل مد نظر قرار داده بود. در این پست نکاتی را برای همه کسانی که می‌‌خواهند مشغول به کار شوند می‌نویسم. احتمالا لازم‌تان خواهد شد.

نکات قبل از انتخاب همسر,قیمت دلار قبل از انتخابات,شنیدن آهنگ پیشواز قبل از انتخاب,انتخابات قبل از,استعفا قبل از انتخابات,قبل انتخاب باطل للرئيس,سخنان قبل از انتخابات,شنيدن پيشواز قبل از انتخاب,مصاحبه موسوی قبل از انتخابات,نکات مهم قبل از انتخاب همسر,...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : شنبه 27 شهريور 1395 ساعت: 1:03