تاکید امیر پوردستان بر افزایش توان سایبری

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  تاکید امیر پوردستان بر افزایش توان سایبری
  امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان

  جانشین فرمانده کل ارتش با اشاره به تهدیداتی که امروز نیروهای مسلح با آن مواجه است بر لزوم افزایش توانمندی در حوزه‌های جنگال و سایبری تاکید کرد.

  به گزارش مشرق، امیر «احمدرضا پوردستان» جانشین فرمانده کل ارتش صبح امروز در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با اشاره به جنگ‌های صدر اسلام و فرماندهی حضرت علی (ع) در جنگ صفین اظهار داشت: به علت طولانی شدن جنگ صفین، حضرت علی (ع) با ایراد سخنرانی‌های مکرر در جمع یاران خود، همواره روحیه جنگاوری آن‌ها را حفظ و ابعاد پلید دشمن را برای آنان تبیین می‌کرد.

  وی افزود: یکی از وظایف مهم ما در نیروهای مسلح این است که در رفع نواقص و ایرادات خود تلاش کنیم و با تغییر مداوم در طراحی‌های دفاعی خود، دشمن را از دستیابی به اطلاعات نظامی‌مان ناکام نگه داریم.
  امیر پوردستان همچنین برگزاری همایش‌های تخصصی و علمی-نظامی و اجرای رزمایش‌ها و تمرینات مداوم نظامی را از راه‌های حفظ آمادگی نیروهای مسلح عنوان کرد.
  وی اعتماد به نفس، برقراری امنیت روانی برای مردم و جامعه و آمادگی بازدارندگی را از مهمترین مولفه‌های آمادگی نیروهای مسلح بیان کرد و گفت: دشمن وقتی قدرت بازدارندگی شما را ببیند و آمادگی‌تان را در تمام حوزه‌ها حس کند، نیات خود را آشکار می‌کند.
  جانشین فرمانده کل ارتش هدف از ورود آمریکا به منطقه در گذشته را حمله به عراق و افغانستان ندانست و عنوان کرد: هدف اصلی آمریکا، ضربه زدن به کشور جمهوری اسلامی ایران بود که بحمدالله با درایت و هوشمندی فرماندهی معظم کل قوا و آمادگی نیروهای مقتدر مسلح کشور، نتوانستند اهداف پلید خود را عملی سازند.
  وی راهبرد جدید آمریکا در منطقه را مذهب علیه مذهب عنوان کرد و گفت: بر اساس همین تفکر، داعش را به وجود آوردند و امروز ما در منطقه با جنگ هیبریدی روبرو هستیم و تمام نگاه مردم به برگزاری رزمایش‌ها و آمادگی دفاعی نیروهای مسلح کشور است.  

  امیر پوردستان در پایان تاکید کرد: حوزه سایبر و جنگ‌ الکترونیک یکی از مهمترین مولفه‌های قدرت نیروهای مسلح است و باید در این حوزه روز به روز بر توانمندی‌های خود بیافزاییم.


  برچسب‌ها: همسفر, دلاوران ارتش
  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1396 ساعت: 3:07
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها