با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ | بلاگ

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


دبیر همایش اندیشه و قلم ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره داوران همایش اندیشه و قلم نیز گفت: داوران هر حوزه، از متخصصان و مجربین علوم مربوطه هستند و از استادان دانشگاه‌های علوم دفاع ملی و سایر ارگان‌های بیرون ارتش مثل کارشناسان و مشاوران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی دعوت شده‌اند.
وی همچنین اظهار داشت: در دوره‌های اخیر علاوه بر کارکنان فعلی ارتش، نویسندگان آثار از خانواده‌ها و بازنشستگان ارتش نیز هستند و در این دوره اخیر جوان‌ترین نویسنده متولد 1376 از نویسندگان خانواده ارتشی‌ و مسن ترین نویسنده متولد 1314 و از بازنشستگان ارتشی می باشد.
مطمئنیان یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری همایش را شناسایی افراد اهل قلم ارتش به منظور فراهم کردن بستر مناسب برای فعالیت‌های فرهنگی برشمرد و گفت: با برگزاری این همایش امکان شناسایی استعدادهای غیر نظامی که دارای آثار مرتبط با موضوعات ارتش هستند نیز فراهم می‌شود. همچنین مراکز انتشاراتی که در رابطه با ارتش فعالیت داشته‌اند نیز شناسایی می‌شوند که از این طریق می‌توان با این مراکز تعامل و ارتباط سازنده برقرار کرد.
وی تأکید کرد: موارد یاد شده نشان می دهد همایش اندیشه و قلم به یک درخت تنومند تبدیل شده و رشد کیفی و کمی آثار مؤید این موضوع است.
برچسب‌ها: همسفر, دلاوران ارتش, اندیشه و قلم
+ نوشته شده در  جمعه نهم تیر ۱۳۹۶ساعت 14:10  توسط وحید وحیدی  | 
...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 9 تير 1396 ساعت: 17:12