ابتکار مردم با غیرت در واکنش به «سلفی حقارت»

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

همسفر - ابتکار مردم با غیرت در واکنش به «سلفی حقارت»
خوش آمدید
ابتکار مردم با غیرت در واکنش به «سلفی حقارت»

مردم در شیراز ماکت موگرینی را تهیه کرده و روی آن در عبارتی معنادار و کنایه‌آمیز نوشتند: «ماکت خانم فدریکا موگرینی جهت سلفی گرفتن اقشار ضعیف جامعه!»
صاحب یک مغازه ابزار‌فروشی در همدان نیز با تهیه بنری که روی آن نوشته شده بود: «اعلام انزجار و تنفر از رفتار حقارت‌آمیز گروهی از نمایندگان خوار و ذلیل مجلس با دیپلمات زن خارجی در ایران» به این اقدام ناشایست واکنش نشان داد.
عده دیگری از مردم بنری با محتوای «شهدشیرین زیارت سرکار خانم فدریکا موگرینی (مادر برجام) و همچنین سعی و کوشش وصف ناشدنی حضرتعالی را در چیدن سیب و گلابی‌های باغ برجام به شما و همکاران محترمتان تبریک عرض می‌نماییم» تهیه و آن را بر درب ورودی دفتر یکی از نمایندگان حاضر در این سلفی ناپسند نصب کردند و زیر آن نوشتند: «از طرف جمعی از دلواپسین بی‌سواد و بی‌شناسنامه». البته در گوشه‌ای از این بنر هم خاطرنشان کردند؛ «زیارت قبول!»
این واکنش‌ها در حالی است که تاکنون تنها یکی از نمایندگان عذرخواهی کرده و حتی برخی از این نمایندگان ژست طلبکارانه گرفته و با منتقدان درشت سخن می‌گویند. البته در این میان از تاثیر ماله‌کشی برخی رسانه‌های زنجیره‌ای نیز در طلبکار شدن این نمایندگان نباید گذشت.
برچسب‌ها: سلفی , موگیرینی , نماینده مجلس , حقارت نماینده مجلس
مطالب اخیر
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
ابتکار,مردم,غیرت,واکنش,«سلفی,حقارت»,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 27 مرداد 1396 ساعت: 13:38